Jak najłatwiej zmienić wystrój mieszkania

Lubimy, kiedy nasze mieszkanie zmienia swoje oblicze oraz kiedy te zmiany są jednak łatwe do odwrócenia. Istnieje kilka tricków, dzięki którym można zmienić charakter wnętrz bez przemalowywania ścian czy wymiany na nowe wszystkich mebli, znajdujących się na wyposażeniu. czasem wystarczy kilka dodatków, aby kuchnia, salon czy sypialnia wyglądały nie do poznania.

Zacznijmy od kuchni

Kuchnia jest w zasadzie najwdzięczniejszym obiektem do robienia w niej różnych zmian. Wystarczy zmiana zastawy stołowej lub tekstyliów, jakie jej towarzyszą i wnętrze nabiera zupełnie innego wyrazu. Bardzo modne i ciekawe są w tym sezonie białe obrusy z artystycznymi, malarskimi wzorami na końca, które nadają świeżości oraz jednocześnie elegancji. Do tego mleczna zastawa oraz bukiet świeżych kwiatów i kuchnia zmienia się nie do poznania. Jeśli zaś chcemy zrezygnować z używanych dotychczas obrusów, dobrze jest skorzystać z różnego rodzaju bardzo ciekawych podkładek, które równie szybko są w stanie zmienić charakter danego wnętrza.

Co można zrobić z salonem?

Kwestia salonu wbrew pozorom również nie jest trudna – wystarczy zakupić komplet ciekawych poduszek, zmienić zasłony na pasujące do tych dodatków, dostawić sporych rozmiarów rzeźbę lub ciekawa kompozycje kwiatową i nowe wnętrze jest gotowe. Wielkie wrażenie zmian robi również zawsze zawieszony na ścianie obraz – najlepiej wielkoformatowy, odpowiadający stylem temu, co chcemy osiągnąć naszą aranżacją wnętrza wyglądającą właśnie tak a nie inaczej.

2 komentarze Dodaj komentarz

  1. Wiktoria napisał(a):

    Kupiłam niedawno taki obrus – jestem nim zachwycona!

  2. Marlena napisał(a):

    Ja dodałam do salonu kilka poduszek i nowy dywan i pokój wygląda jak zupełnie nowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *