Kolorowe fotele – ożywią każde wnętrze

Przyzwyczajeni jesteśmy raczej do stosowania stonowanych kolorów na ścianach naszych mieszkań oraz do wyposażania mieszkań w bardzo podobnie delikatne meble. Całość aranżacji jest więc zwykle bardzo spokojna. Dzisiaj jednak projektanci wnętrz stawiają na kolory i chętnie wpuszczają je do wnętrz mieszkań pod rożnymi postaciami, na przykład foteli o mocnych, ostrych, wiosennych kolorach.

Dlaczego właśnie tego typu fotele?

Mdłe wnętrza potrzebują przede wszystkim jakiegoś ożywczego elementu, jakim w tym sezonie zdecydowanie będą kolorowe obicia różnego rodzaju foteli – wygodnych i przyciągających wzrok, zachęcających do odpoczynku. Meble wypoczynkowe mogą doskonale wpasować się w zasadzie każdy rodzaj wnętrza oraz w każdy styl, niezależnie od naszych indywidualnych preferencji. Tego typu funkcjonalne dodatki są również świetnym sposobem na urozmaicenie wnętrza oraz poczynienie pewnych odważnych zmian, które z pewnością zauważy każdy. Mocne, żywe kolory oraz ciekawe kształty foteli sprawią, że dotychczasowe miejsca, w jakich spędzaliśmy wolny czas, zmienią się nie do poznania.

Do jakich pokoi pasują takie fotele?

Fotele doskonale sprawdzają się jako kąciki wypoczynkowe, można postawić je w na przykład w salonie, jeśli oczywiście całość założenia nam na to pozwala, w naszej biblioteczce czy kąciku, w jakim czytamy książki podczas leniwych, niedzielnych popołudni czy nawet do sypialni, jeśli chcemy wnieść do niej jakieś nowe, ożywcze akcenty, na które wcześniej byśmy się na przykład nie odważyli.

2 komentarze Dodaj komentarz

  1. Kamila napisał(a):

    Chętnie kupiłabym taki fotel właśnie do swojej domowej biblioteczki, brakuje mi czegoś wygodnego do czytania.

  2. Wiktoria napisał(a):

    Kupiłam ostatnio takie fotele do sypialni – są rewelacyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *