Jakie obrazy wybrać do swojego gabinetu?

Coraz więcej z nas pracuje w domu, a więc i w domu posiada swoje osobiste biuro. powinno ono jednak zawsze przyjmować charakter reprezentatywny, aby w razie pojawiających się w nich gości czy klientów takowy miał poczucie, że znajduje się w odpowiednim czasie oraz miejscu. Jest pewne, że dobry wystrój determinuje często wynik prowadzonych pertraktacji z klientami. Urządzenie biura ze smakiem to jedna rzeczy, zupełnie inną jest wybranie odpowiednich dodatków, w tym obrazów dopełniających całości.

Dwie metody ozdabiania pomieszczeń

Pierwszym sposobem, jaki możemy zastosować i który skutecznie zachęca do skorzystania z usług firmy, jest powieszeniem na ścianie zdjęć związanych stricte z danym przedsiębiorstwem – taki trick zdecydowanie poprawia wiarygodność firmy i jej wizerunek w oczach klientów. Jeżeli jednak nie jesteśmy zwolennikami takich rozwiązań lub gdy nasza firma dopiero raczkuje, są oczywiście inne, ciekawe rozwiązania dlatego konkretnego zagadnienia.

Propozycja druga: tematyczne obrazy drukowane na płótnie

Bardzo popularne są dzisiaj wielkoformatowe obrazy o różnej tematyce, drukowane na wysokiej jakości płótnie, które doskonale imitują jednocześnie fotografię i obraz i które w odpowiednim zestawieniu znakomicie poprawiają wizerunek każdego wnętrza. Tego typu obrazy również nie sprawiają większego problemu z wyborem, ponieważ dostępnych wzorów jest na tyle dużo, iż każdy z pewnością znajdzie tam coś dla siebie oraz dla wnętrza swojego biura.

2 komentarze Dodaj komentarz

  1. Malwina napisał(a):

    Ja powiesiłam takie firmowe zdjęcia, ale szybko zmieniłam je na płótna – wyglądają dużo lepiej.

  2. Marek napisał(a):

    Wydaje mi się, że dużo profesjonalniej wyglądają takie płótna niż same zdjęcia, nawet z tej konkretnej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *